НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ РАВЧАНИН ВІТАЛІЙ КРАВЧЕНКО

У зоні АТО загинув равчанин Віталій Кравченко.

За попередньою інформацією, вранці, 31 жовтня, він разом з товаришем по службі, підірвалися на розтяжці. Товариш Віталія Кравченка загинув миттєво, сам равчанин – по дорозі до лікарні.

Віталій Кравченко був капітаном, заступником командира 2-го механізованого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади. Він народився 18 травня 1976 році у місті Бурині Сумської області. За фахом – військовий. Закінчив Київський інститут сухопутних військ. На початку 2000-х років був миротворцем у Косово. Проходив військову службу, зокрема, і у військовій частині у Раві-Руській. З того часу, останні 14 років, тут і проживає.

Після звільнення зі складу Збройних Сил України працював на Рава-Руському шпалопросочувальному заводі. У серпні 2014 року добровільно зголосився на мобілізацію. У складі 24-ї окремої механізованої бригади почав воювати у зоні АТО. Був командиром роти. Зокрема, очолювана ним рота, восени минулого року протягом тривалого часу відбивала атаки сепаратистсько-російських військ у районі 31 блокпоста поблизу села Кримського на Луганщині. Згодом Віталій Кравченко перебував у зоні АТО в Лисичанську, Артемівську, Авдіївці.

Після року мобілізації, у вересні 2015 року, Віталій Кравченко добровільно відмовився від демобілізації і зголосився продовжити службу ще на півроку. Нещодавно він був призначений заступником командира 2-го механізованого батальйону 53-ої окремої механізованої бригади.

Віталій Кравченко загинув 31 жовтня 2015 року в зоні АТО, підірвавшись на міні разом з товаришем. Лише три дні перед цим, 28 жовтня, повернувся у зону АТО після тижневої відпустки у Раві-Руській.

Наразі тіло равчанина Віталія Кравченка повинні доставити до моргу в Дніпропетровську, де проведуть необхідні експертизи. Очікується, що тіло Героя привезуть до Рави-Руської через 2-3 дні. Тут його і поховають.

Вічна пам’ять Герою..!

 

 

 

Comments

comments