“Свобода” у Рава-Руській міській раді знову матиме найбільше депутатів

За попередніми даними, з восьми політичних партій, які брали участь у місцевих виборах в Раві-Руській, до міської ради потрапляє сім.

Так, окрім політичної партії “Сила Людей”, усі інші партії матимуть своїх представників у Рава-Руській міській раді сьомого скликання.

Як і за підсумками місцевих виборів 2010 року, найбільше депутатів у новообраній міській раді матиме “Свобода” – 8. Щоправда, у порівнянні з попереднім волевиялвення, цього разу “свободівці” матимуть лише 30% депутатських мандатів, в той час як раніше їх було 43%.

Другою найбільшою політичною силою у Рава-Руській міській раді буде “Батьківщина”, яку представлятимуть 5 депутатів, третьою – “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – 4 депутати.

Троє депутати представлятимуть “Народний контроль, по двоє – “Наш край”, “Громадянську позицію” та Радикальну партію Олега Ляшка.

Перелік обраних депутатів Рава-Руської міської ради сьомого скликання, а також результати іншій кандидатів у округах, шукайте у найближчому №12 (71) газети “Прикордоння” від 4 листопада 2015 року.

 

Comments

comments