На Жовківщині збудують нову школу

У Малехові, що біля Львова, протягом наступного року планують збудувати нову школу. Про це з посиланням на систему електронних закупівель Prozorro повідомило ZAXID.net.

Так, львівське комунальне підприємство «Рембуд» підписало договір з підрядником на будівництво школи у Малехові. На це передбачено понад 60 млн. грн. з бюджету Львова.

Як повідомив ZAXID.NET головний інженер ЛКП «Рембуд» Андрій Демчина, школу будуватимуть на місці довгобуду, який знесли у 2016 році.

– Школу почали будувати ще у 2007-2008 роках і зупинили роботи. У 2016 році ми провели тендер (переможцем стало ТОВ»Архітектура.Будівництво.Дизайн»») на добудову школи, але після проведеного обстеження виявили, що під дією атмосферного повітря будівля зруйнувалась. Тому довелось усе демонтовувати, розривати угоду з підрядником, коригувати договір та оголошувати новий тендер, – розповів він.

Наразі ЛКМ «Рембуд» очікує дозвіл на початок будівельних робіт від архітектурно-будівельної інспекції, після чого підрядник розпочне будівництво. Роботи мають завершитись до кінця 2019 року.

Видання нагадало, що добудова школи у Малехові – одна з умов договору між Львівською міською радою та Малехівською сільрадою, який стосується виділення двох земельних ділянок біля Грибовицького полігону для проведення протиаварійних робіт. Окрім добудови школи, Львівська міськрада зобов’язалася збудувати сімейну амбулаторію, відремонтувати центральний водопровід та дві вулиці у селі. Малехівська сільрада цей договір досі не затвердила, тож міськрада виконує його в односторонньому порядку.

Фото 032.ua

 

 

Comments

comments