ПП “Рава-Руська” не працював кілька годин

Пункти пропуску через кордон по всій Україні не працювали в ніч на 6 серпня через збій центрального сервера української митниці.

Про це повідомило ZAXID.NET з посиланням на начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука, який зараз перебуває у відпустці.

У повідомленні ДФС у Львівській області вказано, що з 23:30 до 02:40 у всіх пунктах пропуску, що підпорядковані Львівській митниці ДФС, був відсутній зв’язок із центральною базою даних ДФС. Протягом цього часу робота пунктів пропуску була зупинена.

Раніше користувачі соцмереж повідомляли про проблеми у пунктах пропуску на кордоні з Польщею – Шегині, Краковець, Рава-Руська, Грушів, а також у пункті пропуску Чоп (на кордоні з Угорщиною) та пункті пропуску Тиса (на кордоні зі Словаччиною). Зокрема, уночі протягом кількох годин пункти пропуску були закритими, а тисячі людей провели ніч у автомобільних чергах на кордоні.

Наразі ZAXID.NET не вдалось отримати коментар центрального офісу ДФС України щодо цієї ситуації. За номерами телефонів, зазначених на офіційному сайті, не відовідають на дзвінки журналістів, також на офіційному сайті досі немає інформації про причини закриття пунктів пропуску.

Вранці у понеділок прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби повідомила також про аварію електромережі у Шегинях, через що рух транспорту у пункті пропуску уповільнений.

Фото Ігоря Зінкевича

Comments

comments