Наступного тижня Патріарх Філарет відвідає Жовківщину

Із Першосвятительським візитом до Львова 12-14 вересня 2017 року завітає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Під час перебування у Львові Предстоятель Київського Патріархату звершить першосвятительський візит до Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, відвідає Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Також в рамках візиту відбудеться щорічна Всеукраїнська Патріарша проща до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці на Жовківщині.

Про це повідомили в УПЦ КП.

ПРОГРАМА ВІЗИТУ

13 вересня, середа

10.00 год. – Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, Жовківський р-н) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці. Виїзд від Свято-Покровського кафедрального собору (м. Львів, вул. Грушевського, 2) о 07:00 год.

14 вересня, четвер

10.00 год. – Святіший Патріарх відвідає Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, де звершить молебень за викладачів та студентів з нагоди 70-річчя створення навчального закладу.

Comments

comments