На Жовківщині через недогляд батьків померла 5-місячна дитина

5 травня у Жовківському районі померла п’ятимісячна дитина, яка виховувалась у неблагополучній сім’ї та залишилась без належного батьківського нагляду.

Про це з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області повідомило ZAXID.net.

У прес-службі прокуратури ZAXID.NET розповіли, що батьки залишили дитинку на 89-річну бабусю. А вранці маля знайшли вже мертвим. Зараз судово-медична експертиза встановлює причини смерті. Оскільки сім’я була неблагополучна, вона мала б відстежуватись службою у справах дітей. Однак її навіть не поставили на облік.

Відтак Червоноградська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків службою у справах дітей щодо охорони життя та здоров’я малолітньої дитини.

«Службові особи вказаного органу всупереч вимогам «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини» не забезпечили виявлення, облік та вилучення із небезпечного середовища п’ятимісячної дитини, яка виховувалась у неблагополучній сім’ї та залишилась без належного батьківського нагляду, що спричинило тяжкі наслідки», ― йдеться у повідомленні прокуратури.

Розслідування проводять за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Comments

comments