Жовківський район – серед лідерів за народжуваністю дітей

Львівські статисти підрахували, у які райони області найчастіше “прилітали лелеки” минулого року.   Виявилося, що серед лідерів – Яворівський, Жовківський, Сокальський, Пустомитівський райони і місто Львів.

Про це повідомив Експрес online.

А найрідше бузько відвідував Радехівський район. “Загалом у 2016 році на Львівщині народилося 27 тисяч 134 дитини: 14 041 хлопчик, а дівчаток майже на тисячу менше – 13 093, – розповідає газеті Експрес Світлана Колівашко, начальник відділу інформаційного забезпечення ГУ статистики області. – Ми ведемо цей облік з 2008 року й традиційно хлопчиків в області завжди народжується більше”. Але якщо у Жидачівському і Мостиському районах співвідношення хлопчиків і дівчаток 50,4% до 49,6%, на користь хлопчиків, то в інших районах хлопчики переважають з більшим відривом. Найбільше козаків минулоріч народилося у Сколівському, там їх аж 54,1%, і Бродівському районах – майже 55%.

А ось райони, у яких кількісно переважили дівчатка – Радехівський і Миколаївський – 50,4% і 50,7%. Управління статистики також визначило найрідкісніші імена, якими батьки називали своїх дітей минулого року. Серед них – Ярополк, Мелісса, Катря, Глорія, Агафія, Світозар, Пелагія і Вогнедар.

Додамо, у Раві-Руській вже тринадцятий рік поспіль спостерігається природний приріст населення.

 

Comments

comments