226 га земель Рава-Руського лісництва можуть віддати у приватні руки

Громадська організація «Варта лісу» звернулась до правоохоронних органів з вимогою зупинити незаконне вилучення близько 226 га земель ДП «Рава-Руське лісове господарство» з метою їх подальшої безоплатної приватизації, в тому числі ніби-то учасниками АТО.

Про це повідомомляє Zaxid.net.

Юристи організації встановили, що колишній керівник лісництва А. Савченко ініціював та розпочав реалізацію незаконної схеми, результатом якої мало стати незаконне вибуття лісових ділянок з користування ДП «Рава-Руське лісове господарство» в приватну власність зацікавлених осіб, повідомили активісти ГО «Варта лісу».

«Схема полягала у:

1) зменшенні площ земельних ділянок ДП «Рава-Руське лісове господарство» на етапі оформлення документів підприємства на право користування земельними ділянками та вибуття цих ділянок з користування підприємства;

2) включенні вибувших з володіння підприємства лісових земельних ділянок в розпорядження сільських (селищних) рад;

3) передачі земельних ділянок в приватну власність зацікавлених осіб під виглядом їх безоплатної приватизації громадянами України (в тому числі починаючи з літа 2014 року – приватизації «ніби-то» учасниками антитерористичної операції на сході України)», – йдеться у повідомленні.

“Савченко на етапі виготовлення документації на земельні ділянки мав намір приховати близько 226 га лісових земель підприємства з метою наступного їх розподілу з наближеними особами під виглядом безоплатної приватизації земель сільськими та селищними радами ніби-то учасникам АТО», – стверджують активісти.

Громадська організація зазначає, що до реалізації цієї схеми розкрадання лісів можуть бути причетні не лише колишні, але й теперішні керівники обласної ланки державних лісогосподарських підприємств. Саме тому вони й просять правоохоронні органи перевірити наведені ними факти і встановити чи є в них ознаки корупційних діянь. 

Comments

comments