У Жовкві відбудуться спортивні ігри серед інвалідів та їхніх сімей

Наступного тижня, 25-26 березня, у місті Жовква розпочнуться змагання Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та ІІІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю. У програмі фестивалю відбудуться різноманітні естафети за участю членів всієї сім’ї.

Про це повідомили у Жовківській РДА.

Збірні районів, міст чи об’єднаних територіальних громад представлятимуть по 2 сім’ї. До складу кожної входитимуть 3 особи: дитина, мати та батько. За правилами Фестивалю одна сім’я виконуватиме всі комплексні завдання, включаючи естафети на воді, а друга – 5 комплексних естафет лише у спортивному залі.

Також зазначимо, що до участі у фестивалі спортивних сімей запрошено по одній родині, де виховується дитина з ураженням опорно-рухового апарату, яка стане учасником трьох адаптованих естафет.

Змагання проводитиме управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за активної підтримки обласного центру «Інваспорт».

Урочисте відкриття обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбудеться 25 березня об 11:30 год. Змагання проходитимуть на базі Жовківської ДЮСШ (вул. Воїнів УПА, 22).

Нагадаємо, що змагання спортивних сімей у рамках Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбуваються у три етапи:

І етап – на місцевому рівні (у містах, районах та ОТГ Львівщини);

ІІ етап – обласні змагання серед переможців І етапу (фінал Львівського обласного фестивалю);

ІІІ етап – Всеукраїнський фінал.

Comments

comments