На Жовківщині горів дитячий будинок сімейного типу

У м. Дубляни Жовківського району, що неподалік від Львова, виникла пожежа у приватному будинку, в якому функціонує дитячий будинок сімейного типу.

Про це повідомило ZAXID.net з посиланням на прес-службу ДСНС Львівської області.

Ситуація трапилась ще 30 грудня, однак сьогодні стало відомо, що постраждало майно саме цієї сім’ї, яка виховує 14 дітей. Під час пожежі ніхто з людей не постраждав. Волонтери закликають допомогти родині полагодити пошкоджену інфраструктуру.

За інформацією прес-служби ДСНС Львівщини, 30 грудня о 19:47 виникло займання на подвір’ї приватного господарства на вул. Шашкевича, 1 «а» в м. Дубляни. Пожежу швидко ліквідували, однак вогонь встиг пошкодити пінопластову обшивку стіни житлового будинку, згоріли двері гаража, речі домашнього вжитку.

Волонтери закликають у соціальних мережах допомогти сім’ї закупити необхідні матеріали для швидкого відновлення будинку. Зокрема, за їхньою інформацією, внаслідок пожежі також пошкоджено 4 вікна, гараж всередині, частково сидіння бусу Мерседес Віто, деформовані вхідні двері.

Сім’я потребує листи металу на двері, нові вікна, будматеріали для лагодження утеплення будинку, яке згоріло, а також допомогу майстра-зварювальника.

Зазначимо, дитячий будинок сімейного типу у Дублянах сім’я Ярош створила у 2006 році. У ньому виховується 14 дітей.

Телефон опікунки Наталії Ярош ― 0679337639.

Comments

comments