На Жовківщині суд забрав земельні ділянки у двох депутатів

У Жовківському районі у комунальну власність завдяки втручанню прокуратуру Львівської області суд повернув дві земельні ділянки, які незаконно отримали депутати місцевих рад.

Про це повідомила прокуратура Львівської області.

За наслідками розгляду двох позовів Червоноградської місцевої прокуратури до Туринківської та Артасівської сільських рад Жовківського району про скасування незаконних рішень про виділення двом особам земельних ділянок під будівництво, суд постановив повернути у комунальну власність 2 земельні ділянки, загальною площею 0,4500 га.

З’ясовано, що вказаними особами є депутати даних органів місцевого самоврядування, які напередодні постановами Жовківського районного суду притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних дій під час передачі землі їм у власність. Тобто, останні в порушення вимог чинного антикорупційного законодавства не повідомили колегіальний орган про наявність у них реального конфлікту інтересів при виконанні повноважень та проголосували під час сесії про передачу собі цих земельних ділянок.

Comments

comments