Завершено роботи із розпушення покриття на ділянці дороги “Рава-Руська – Річки”

На ділянці дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська від Рави-Руської до Річок завершили розпушування покриття.

Про це йдеться в інформації Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Ремонт згаданої дороги розпочався влітку цього року. Активні ремонтно-будівельні роботи проводили на ділянці Червоноград – Белз. Однією з ділянок автомобільної дороги Т-14-04 із найбільш пошкодженим дорожнім покриттям донедавна був маршрут Рава-Руська – Річки. Покриття дороги тут було вкрай зношене, а швидкість автомобілів ледь сягала 30 км/год.

Відтак було завершено роботи із розпушення пошкодженого дорожнього покриття на цьому відтинку, завдяки чому забезпечили належний проїзд транспорту. Тепер для подолання ділянки Рава-Руська – Річки водії витрачають значно менше часу, ніж до ремонтних робіт.

– Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочали у липні цього року в межах реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Капітального ремонту ця дорога не бачила кілька десятків років, а ділянка між населеними пунктами Рава-Руська та Річки була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття мало численні ушкодження, а подекуди вкрай глибокі вибоїни. Аби зменшити навантаження на автомобіль, водіям доводилося шукати альтернативу для об’їзду цієї дороги. Відповідно, ми прийняли рішення провести відповідні роботи для забезпечення тут належного проїзду транспорту, – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Comments

comments