Рава-руські лісівники вирішуватимуть як врятувати соснові насадження

7 вересня, на базі ДП “Рава-Руський лісгосп” відбудеться семінар з питань всихання соснових насаджень. Зокрема, українські та іноземні вчені проведуть детальний аналіз цих процесів та напрацьовуватимуть шляхи їх вирішення.

Про це повідомила Жовківська РДА з посиланням на Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Ефективні методи боротьби з цим явищем шукатимуть науковці інституту екології Карпат НАН України, Національного лісотехнічного університету України, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Львівлісозахист”, Львівської державної лісовпорядної експедиції ВО “Укрдержліспроект”, лісівники та науковці з Польщі.

Зазначимо, площа пошкоджених всиханням соснових лісів у лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ складає близько однієї тисячі гектарів.

Початок семінару о 9:00 за адресою: м.Рава-Руська, вул. Володимира Великого, 85.

Долучитися до семінару запрошують і громадських активістів, представників засобів масової інформації та усіх небайдужих до проблеми. Про участь необхідно повідомити до 12:00 6 вересня 2016 року у прес-службу ЛОУЛМГ.

Акредитація ЗМІ за тел.: (032) 297-61-21 (прес-служба Львівського ОУЛМГ). Контактна особа: Христина Шаваринська

Comments

comments