Українка з фінським паспортом давала хабар прикордонникам

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська», що на кордоні з 🇵🇱Польщею, громадянкаФінляндії пропонувала прикордонникам неправомірну вигоду у розмірі 100 євро, – повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління ДПСУ.

Такий спосіб «мотивації» правоохоронців кмітлива мандрівниця вирішила спробувати аби уникнути притягнення до адміністративної відповідальності. Адже під час бесіди з’ясувалося, що окрім паспорта громадянки Фінляндії вона має ще й паспорт громадянки України. Безумовно, прикордонники від хабаря відмовились, натомість – проінформували співробітників Нацполіції щодо можливих ознак злочину передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Решта аспектів відповідальності порушниці також не залишились без уваги, адже громадянка України намагалася перетнути державний кордон в пункті пропуску без відповідного документу та своїми діями порушила вимоги ст. 2 Закону України «Про громадянство України», ст. 2 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України», ст. 12 Закону України «Про державний кордон», вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 204-1 КУпАП.

Comments

comments