У Жовкві реконструюють ще один дитячий садок

У дошкільному садку №1 «Барвінок» Жовкви тривають роботи із реалізації енергоефективних заходів.

Про це повідомили у Жовківській міській раді.

У рамках реалізації проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» Жовківська міська рада спільно з фондом Східна Європа за підтримки

Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Посольство Швеції в Україні  у дитсадку буде встановлено тепловий насос, замінено систему опалення та встановлено сонячний колектор.

Завершення робіт заплановане до 20 червня. 

Додамо, проект «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» стартував у 2014 році за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Посольство Швеції в Україні.

За підсумками конкурсу, переможцями стали департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, міста Кам’янка-Бузька та Жовква на умовах паритетного співфінансування.

У рамках проекту було проведено 60 енергоаудитів на об’єктах бюджетної сфери області та реалізовано 3 демонстраційні проекти із впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема, у дошкільній установі №1 «Барвінок» м. Жовкви, Центрі розвитку дитини в м. Кам’янка-Бузька та Львівському обласному центрі служби крові. Загальна сума становить 3,7 млн грн.

Нагадаємо, у іншому дошкільному навчальному закладі Жовкви, дитсадку №2 «Калинонька», також відбувається реконструкція дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька» у Жовкві відбуватиметься у рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється», який впроваджується у рамках програми «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів». Проект фінансує Європейський Союз.

 

Comments

comments