Одне зі сіл Жовківського району “завалили” свинячими відходами

У селі Мервичі Жовківського району на Львівщині цієї ночі 12 серпня на територію колишнього племптахорепродуктора вивезли близько 3 тонн свинячих решток. Серед непотребу кульки від м’ясних виробів, кістки та тельбухи, а також сміття. Жахливий сморід розбудив селян, які власне й зафіксували ввіз решток на територію приватного підприємства. Однак потрапити туди люди не змогли.

Про це повідомило ZAXID.net.

«Ми викликали поліцію, але охоронець підприємства на територію не впустив. Там вже стоїть шлагбаум. Коли його поставили ― ми навіть не знаємо, поліцію він також не пропустив. Але ми зафіксували по відбитках шин, що трактор справді туди заїжджав і виїжджав», ― розповіла ZAXID.NET місцева активістка Наталія Тищук-Демчишин.

До цього на цю територію у Мервичах ніхто ніколи рештки не вивозив. Селяни підозрюють, що біологічний непотріб з місцевого свинокомплексу, і не виключають що все це пов’язано з тим, що костомельний завод біля Жовкви не працює.

Зараз селяни пильнують заїзд до ями, в яку викидали свинячі тельбухи та кістки. Місцеві мешканці викликали представників СЕС і районну владу.

Нагадаємо, Жовківський костомельний завод на Львівщині не утилізовує мертвих тварин, а просто закопує їх на навколишній території. Перед цим туші свиней, які можуть бути інфікованими, гниють просто на території заводу. Експерти уже назвали завод чи не найбільшим екологічним лихом Львівщини.

Comments

comments