Депутати знову провалили голосування за скандальні земельні ділянки

Депутати Рава-Руської міської ради знову не затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків громадянам у скандальному кварталі по вул. Драгоманова.

На засіданні VII сесії сьомого скликання, яке відбулося 10 червня, проекти рішень, за якими сімом громадянам мали б затвердити відповідну документацію, не набрали необхідної кількості голосів депутатів. Так, «за» проголосували від 5 до 9 місцевих обранців з щонайменшої необхідної кількості 14. Всього на засіданні сесії перебувало 18 депутатів. 

Нагадаємо, міський голова Рави-Руської Миколи Зінько намагався у суді домогтися скасування рішення про затвердження детального плану індивідуальної житлової забудови по вул. Драгоманова, яке дозволяло виділити громадян там земельні ділянки, однак суд відмовився розглядати його позовну заяву, оскільки були порушені терміни для її подання. Крім того, депутати Рава-Руської міської ради попереднього скликання провалювали голосування за затвердження згаданої документації.

– Будемо ще раз подавати заяви про затвердження технічної документації на засідання сесії міської ради, – розповіла Олександра Чернецька, яка представляє інтереси сина, який одержав земельну ділянку у кварталі по вул. Драгоманова. – Багато депутатів ще не вникли у суть питання, не вивчили його. Тому сподіваємось, що надалі ситуація зміниться на нашу користь.

Документація, яку люди виготовили, але якої не хочуть затверджувати депутати Рава-Руської міської ради, за словами громадян, буде чинною тривалий час, тому вони будуть писати заяви і надалі.

– Якщо потрібно буде, то знову подаватимемо до суду, будемо добиватися того, що нам належить. Відповідно до закону, депутати не мають права не затвердити цієї документації, оскільки вона відповідає всім вимогам, – додали громадяни.

Попри те, що люди ніяк не можуть остаточно узаконити свої земельні ділянки у кварталі по вул. Драгоманова, на одній з них вже зведено новий будинок.

Інші матеріали по темі читайте тут.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №4 (76) від 5 серпня 2016 року

Comments

comments