Прикордонник намагався організувати контрабанду через “Раву-Руську”

Співробітники підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби з працівниками ДБР та військової прокуратури Західного регіону затримали «перевертня» у майорських погонах.

Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

За ініціативою підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби було розпочате досудове розслідування. У рамках цього розслідування затримали офіцера-прикордонника, який з травня 2020 року попав під скорочення та перебував в розпорядженні. Затриманий намагався за допомогою 700 доларів США хабаря схилити до протиправної діяльності свого колегу – керівника одного з відділів прикордонної служби.

На ділянці цього відділу хабародавець планував контрабандою переправляти в Польщу сигарети. Злочинця затримали на автозаправці поблизу міста Рава-Руська «на гарячому» – в момент передачі неправомірної вигоди іншому прикордоннику.

Після затримання хабародавець поскаржився на стан здоров’я і машиною швидкої допомоги був доставлений у шпиталь, де перебуває під охороною. Сьогодні слідчим ДБР хабародавцю оголошено підозру у вчиненні злочину. Зауважимо, що ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України, яку інкримінують затриманому, передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Comments

comments