У Забір’ї встановили «Місток щастя»

У селі Забір’ї відбулося урочисте освячення «Містка щастя».

«Місток щастя» у селі звели через святе джерело Пресвятої Богородиці. Це – дерев’яна споруда, з кованими металевими перилами, на яких прикріплено два серця, що з’єднані між собою. 

– Джерело для нашого села має дуже важливе значення. Тому у нас виникла ідея, аби через нього зробити місток, який би приносив щастя закоханим та нареченим, – розповіла Ольга Зіньків, яка разом з чоловіком Степаном звели місток через джерело.

Збоку від містка встановлений декоративний живопліт з горщиками та соняшниками на ньому. Позаду містка – декоративне гніздо з лелеками.

– Щастя для кожної молодої сім’ї – це діти. Тому ми вирішили «поселити» поруч із містком лелек. Нехай нагадують, що справжні бузьки обов’язки завітають і до оселі молодят, – додала Ольга Зіньків.

Освячення «Містка щастя» відбулося після маївки, яку провели біля статуї Матері Божої, що біля святого джерела, на яку зібралося близько 120 людей.

Забірчани очікують, що приїздити до святого джерела і на «місток щастя» будуть наречені та закохані не лише зі села, але з інших наслених пунтків.

Єлизавета Адамська, газета “Прикордоння” №3 (75) від 4 червня 2016 року

Comments

comments