Малехівчани перекривали дорогу, вимагаючи створити ОТГ

У четвер, 27 лютого, мешканці кількох сіл Жовківського району упродовж чотирьох годин перекривали трасу Київ-Чоп у селі Малехів на під’їзді до Львова, відстоюючи утворення окремої Малехівської ОТГ та проти приєднання до майбутньої Львівської громади.

Про це повідомило ZAXID.net.

Як повідомили ZAXID.NET у патрульній поліції Львівщини, акція почалася о 10:00. Близько 40 прихильників Малехівської ОТГ безперервно ходили на нерегульованому пішохідному переході, протестуючи проти приєднання до Львова. Протестувальники періодично пропускали по кілька автомобілів.

На місці були присутні працівники Жовківського відділу поліції та патрульної поліції Львівщини. Вони здійснювали охорону громадського порядку та забезпечували безпеку дорожнього руху. Близько 14:00 патрульні повідомили, що акція протесту на трасі завершилася.

Нагадаємо, аналогічна акція відбувалася у середу, 26 лютого. Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл близько чотирьох з половиною годин перекривали трасу Київ-Чоп поблизу села Гамаліївка Пустомитівського району, протестуючи проти приєднання діючої Мурованської ОТГ до майбутньої Львівської громади.

 

Comments

comments