4-місячна Іринка з Рави-Руської потребує допомоги!

Ця історія схожа на сотні інших, які щодня попадаються у новинах, стрічках соціальних мереж. Разом з тим у ній своя біль, свій розпач та безмежний відчай, який можуть відчути лише батьки та рідні.

Половину свого життя 4-місячна Іринка з мамою вже провела у лікарняних палатах. Здавалось би звичайний січневий день не віщував біди, та буде таким як і інші дні, проведені в побутових турботах, догляді за новонародженою, серед  гамору старших діток у хаті. Та лише якась мить – і світ перевернувся – Іринці миттєво стало погано, вона зм’якла, втратила свідомість. Далі були паніка, швидка, нестерпні години очікування. Проте це був лише початок того суцільного жаху, який увірвався в життя звичайної української сім’ї, де народження сестрички крім батьків очікували ще троє братиків. 

Зараз позаду 3 місяці невизначеності, пошуків причини стану дитини. Від маленької життєрадісної дівчинки не лишилось і сліду. Тривалий час відбувалось падіння ваги практично до тої, що була при народженні, несприйняття материнського молока та більшості сумішей….і загалом стан дитини дуже критичний … Іринка, яка нещодавно лише пригорталась до материнських грудей та харчувалась виключно грудним молоком зараз отримує харчування через зонд… Були і переливання крові, безкінечні крапельниці, і ріки лікарств.. антибіотики…психотропні препарати… які просто вливались в це маленьке сотворіння… Знайдено безліч супутніх діагнозів, що свідчать про поганий стан Іринки, та немає основного, українські лікарі весь час лише підтримують життєдіяльність та неспроможні встановити причину страждань.

Весь цей час маму Галину чекають вдома діти, середній – Юрчик, який лише пішов у школу та потребує маминої уваги, допомоги у навчанні….Устимко взагалі ще зовсім малий  – 2,5 роки, постійно сумує за мамою та сестричкою. Для старших діток обійми мами та посмішки батька у оселі стали розкішшю…Батько розривається між лікарнею та домівкою. Проте всі з нетерпінням очікують діагнозу та позитивних новин.

Прошу всіх небайдужих в час Великого Посту звернути увагу на біду, що постукала в двері цієї родини. Важливою є будь-яка допомога – і молитва, і порада, і фінансова підтримка навіть у невеликих розмірах. Щоденно перебування у лікарні забирає багато грошей, ресурси сім’ї вичерпуються. А попереду ще поїздка закордон для встановлення діагнозу. 

Не будьте байдужими до чужої біди….

Банківські реквізити для допомоги Іринці:
ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
Найменування платежу: Рапко Роман  Теодорович
Номер картки: 4731217112260987
(для юридичних осіб:  МФО 305299
ЄДРПОУ  14360570)
тел. 067 35 35 136

 

 

Comments

comments