У школі-інтернаті замінили вікна

У Рава-Руській школі-інтернаті замінили старі вікна на нові енергозберігаючі склопакети.

Роботи відбувалися у рамках реалізації мікропроекту, який фінансували з обласного та районного бюджету, а також частково за зібрані благодійні кошти.

Проект реалізовували у навчальному корпусі №1 – там замінили всі вікна.

– У листопаді минулого року було створено робочу групу, до якої увійшли члени батьківського комітету і громадськості, – розповів директор Рава-Руської школи-інтернату 

Андрій Солтис. – Вони підтримали ідею участі школи у мікропроекті.

Згодом ініціативна група розпочала збір коштів.

– Внесок громади – обов’язково умова участі у подібних мікропроектах, – додав Андрій Ярославович. – З допомогою місцевих підприємців, батьківського та вчительського колективу, інших працівників школи нам вдалося зібрати набагато більшу суму, ніж було необхідно, понад 20 тис. грн,. Тож кошти, які залишилися, ми використаємо на інші потреби школи.

Загалом, вартість мікропроекту із заміни вікон у навчальному корпусі №1 школи-інтернату склала 99 тис. 960 грн., з яких 40 тис. грн. – кошти з обласного бюджету, 51 тис. грн. – з районного, 8 тис. 960 грн. – внесок громади.

Мікропроект було реалізовано протягом півроку – з квітня до листопада. Однак фактичні ремонтні роботи завершилися ще в липні.

– Оздоблювальні роботи здійснювали члени батьківського комітету в рамках нефінасованого внеску громади, – додав директор школи-інтернату.

Андрій Солтис зауважив, що без розуміння вчителів, працівників школи, батьків учнів реалізувати проект було б неможливо. Також допомогли у реалізації проекту підприємець О. Білецький, який безкоштовно виготовив проектно-кошторисну документацію, голова Асоціації місцевих рад Володимир Стахів та відділ економіки Жовківської районної державної адміністрації.

За словами директора, вже у лютому наступного року буде оголошено конкурс про участь у нових мікропроектів, тож тепер Рава-Руська школа-інтернат, яка вже має успішний досвід у їхній реалізації, матиме додаткові бали у своєму рейтингу, що підвищить шанси виграти подібні конкурси знову.

– Подаватимемо заявку або на ремонт тепломережі, або на заміну вікон у інших корпусах школи. Сподіватимемось, що нам вдасться знову перемогти! – підсумував Андрій Солтис.

Василь Волокуша, газета “Прикордоння” №13 (72) від 19 грудня 2015 року

 

Comments

comments