У Раві-Руській відкрили паліативне відділення

8 лютого, на базі КНП «Рава-Руська районна лікарня» відкрили паліативне відділення.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Інвестиційний проект реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція приміщення під відділення паліативної допомоги Рава-Руської районної лікарні по вул. Грушевського, 120 (поз.4) в м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

У відділенні надається допомога тяжкохворим пацієнтам, які мають невиліковні захворювання. Основна мета паліативної допомоги – забезпечення полегшення болю та інших симптомів, що спричиняють страждання, а також подолання інших проблем (фізичних психосоціальних, духовних та інше). Тут використовується мультидисциплінарний підхід, орієнтований індивідуально на кожного пацієнта

Тому пацієнти можуть розраховувати не тільки на кваліфіковану медичну допомогу, а і підтримку з боку соціальних працівників, священиків.

Довідково:

Основні заходи проекту внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт та утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, заміна внутрішніх водо-каналізаційних мереж та заміна даху.

Тривалість проекту складала 5 місяців із серпня по грудень 2018 року.

Були залучені кошти  державного фонду регіонального  розвитку  в сумі 1599,313 тис.грн. а також кошти Рава-Руської міської ради  в сумі 177,401 тис.грн.

Додатково за рахунок районного бюджету та коштів Рава-Руської міської ради було проведено капітальний ремонт приміщення під відділення паліативної допомоги на суму 235, 0 тис. грн., а саме 135,0 тис.грн. та 100,0 тис.грн. відповідно.

Загальна кошторисна вартість проекту: 1776,714 тис.грн.

Освоєно:

кошти ДФРР – 1599,313 тис.грн.(роботи – 1574,515 тис.грн., технагляд та  авторський нагляд – 24,798 тис.грн.)

місцевий бюджет – 177,401 (роботи –  174 ,946 тис. грн., технагляд  і авторський нагляд –  2,455 тис. грн.).

Детальніше – читайте у найближчому номері газети “Прикордоння” 20 лютого.

Comments

comments