Рава-руські митники викрили махінацію на 3 млн. грн.

Працівники Львівської митниці викрили оборудку з підміною документів на понад 3 мільйони гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Так, нещодавно в пункт пропуску «Рва-Руська –Гребенне» прибув вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю він подав товаросупровідні документи згідно з якими на митну територію України ввозились товари з Болгарії  на адресу одного з ТОВ Києва. Серед товарів значились  вироби з пласмас,  кава в зернах, плити деревоволокнисті, диски відрізні шліфувальні абразивні тощо. Загальна вартість вказаних товарів згідно Invoce становила понад 25 тис. дол США, а вага 21,5 тонни.

Під час митного контролю у працівників митниці виникли сумніви щодо законності цієї зовнішньоекономічної операції. Так, у водія було виявлено інший пакет документів, згідно з яким він перевозив збірний вантаж з країн Європи та Китаю, а отримувачами зазначені підприємства Харкова та Дніпра. Асортимент товару відрізнявся від вказаного у попередніх документах. Зокрема, переважали товари з високою митною вартістю, натомість дешеві товари були відсутні. Відповідно до висновку  експертів торговопромислової палати вартість переміщуваного товару становить понад 3 млн. грн.

Таким чином громадянин України вчинив дії спрямовані на переміщення товарів з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного органу,  як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, отримувача, кількості, наявності та вартості товарів.За цим фактом  складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено, а справу скерують до суду, який і визначить міру покарання.

Comments

comments