У комунальній котельні у Жовкві готуються встановити новий і сучасний котел

Для комунальної котельні у Жовкві, яка розташовується по вул. Лесі Українки, 5, закупили новий котел. Його придбали у рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється» за кошти Європейського Союзу у межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Про це йдеться у №22 (112) газети “Прикордоння”.

Вартість котла склала 1 млн. 903 тис. 305 грн., паливоподачі – 829 тис. грн. Котел марки Kalvis-500M-1 потужністю 500 кВт. Комплектація також включає систему пневмоочистки теплообмінника, гідравлічну установку паливоподачі з гідроагрегатом НМІ-01, допоміжне обладнання для вологості палива 30-45% до котла, гідравлічний розподілювач палива HKPM, пульт управління котлом К-500М-1 в комплекті з необхідним набором датчиків, виконавчих механізмів та кабельно-провідникової продукції, мультициклон МС-6, димосос потужністю 2,2 кВт, запобіжний клапан Рк=0,4 МПа, dк=50 мм.

У комплектацію гідравлічної системи автоматизованої паливоподачі (з рухомою підлогою) входять гідравлічна установка подачі палива з гідро постом (2 гідроциліндри, скребкові грейфера шириною 1,5 м та довжиною 12 м,, рама грейферного механізму, з′єднувальна арматура (шланги, труби, крани і т. ін.), пульт управління системою паливоподачі, підйомний скребковий кутовий конвеєр PGK-K L – 12 м.

– Така комплектація дозволить працювати котлу в оптимальному автоматичному режимі, – розповів технічний експерт проекту у Жовкві Олег Масняк.

Запуск котла заплановано здійснити у січні – лютому.

Нагадаємо, у котельні працюватимуть два котли – один на газі, інший – на альтернативному паливі. В межах згаданого проекту у Жовкві впродовж 2016 – 2017 рр. було замінено частину теплотраси в районі вул. Лесі Українки, встановлено індивідуальні теплові пункти у 5 комунальних будинках, проведено повну реконструкцію із впровадження енергоефективних технологій дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька». Загальний бюджет проекту 860 тис. євро, з яких 688 тис. євро – це кошти Європейського Союзу.

Comments

comments