Депутатів в районну раду равчани обиратимуть з дев’яти кандидатів

На виборах до Жовківської районної ради Рава-Руська входить до територіального виборчого округу №3. Равчани обиратимуть свого представника до району серед дев’яти кандидатів.

Так, у виборах депутатів Жовківської районної ради бере участь 11 політичних партій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (перший кандидат – голова Жовківської райдержадміністрації Щур Надія Степанівна, 1970 р.н. – на фото – перша ліворуч), ВО «Батьківщина» (помічник-консультат народного депутата України Жук Алла Іванівна, 1966 р.н.), ВО «Свобода» (заступник голови Жовківської райради Юрдига Богдан Володимирович, 1986 р.н.), «Громадський рух «Народний контроль» (директор ТзОВ «Кунин» Михняк Ігор Миколайович, 1961 р.н.), «Громадянська позиція» (старший викладач ЛНАУ, 1987 р.н.), Народний Рух України (оперГРС «Львівтрансгазу», 1966 р.н.), «Наш край» (ТзОВ директор «Муроване транс», 1954 р.н.), «Об’єднання «Самопоміч» (юрисконсульт ПП ЮК «Аспекти Законності», 1985 р.н.),  «Сила Людей» (приватний нотаріус Головач Орислава Романівна, 1980 р.н.), «Українське об’єднання патріотів – «УКРОП» (директор ТзОВ «Екосвіт-сервіс» Муравський Ігор Васильович, 1970 р.н.) та Радикальна партія Олега Ляшка (директор ФОП Дорош Дорош Іван Іванович, 1958 р.н.).

Від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» районним депутатом може стати Мельник Василь Васильович (1967 р.н.) – равчанин, який на початку року отримав поранення у зоні АТО, воюючи у складі батальйону особливого призначення «Київ». Раніше також працював у ДАІ, очолював її районний відділ.

ВО «Батьківщина» від Рави-Руської до Жовківської районної ради висунула директора Жовківського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні Вовка Михайла Володимировича (1970 р.н.). Він – равчанин, був депутатом Рава-Руської міської ради з 2006 до 2010 рр., кандидатом на посаду міського голови Рави-Руської на місцевих виборах у 2010 році. Також балотується і у депутати Рава-Руської міської ради. 

Брат секретаря Рава-Руської міської ради Зінько Віталій Любомирович (1984 р.н.) також балотуватиметься у районні депутати від ВО «Свобода». Він – приватний підприємець, проживає у Раві-Руській.

Від «Народного контролю» від Рави-Руської балотується жовківчанин Діденко Тарас Васильович (1980 р.н.) – лікар Жовківської центральної районної лікарні, від «Громадянської позиції» – Зінько Ігор Степанович (1966 р.н.) – пенсіонер, равчанин. Останній також балотується і у депутати Рава-Руської міської ради.

Від «Нашого краю» до Жовківської районної ради також балотується Надяк Ярослав Антонович (див. вище, на фото – другий праворуч).
«Самопоміч», яка участі у виборах депутатів Рава-Руської міської ради не бере, висунула свого кандидата до районної ради від міста. Ним є Жолобко Роман Романович (1977 р.н., на фото – другий ліворуч) – прикордонник, учасник АТО, проживає у селі Раті. Більшість равчан його можуть також знати як керівника танцювального гуртка Рава-Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості, де він працює за сумісництвом.

Шандра Віктор Ярославович (1969 р.н., на фото – перший праворуч)), який від партії «Сила Людей» балотується у депутати Рава-Руської міської ради, також спробує свої сили від цієї політсили і на виборах до Жовківської районної ради (див. ст. 4), як і висуванець до міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Смик Володимир Ігорович (1980 р.н., див. ст. 1).

Василь Волокуша, газета “Прикордоння” №11 (70) від 9 жовтня 2015 року

Comments

comments