“Україна не може стати відстійником для старих авто”

Можновладці щонайменше рік тому мали напрацювати програму, згідно з якою всі українські водії були б у рівних умовах, а керівники митниці мали би взяти на себе відповідальність за ввезені вживані авто.

Про це на своїй сторінці на Facebook написав голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба обласного партосередку.

За словами політика, ані влада, ані «євробляхери» за стіл перемовин не сіли. В підсумку – Верховна Рада України на початку листопада ухвалила «свій» новий закон про розмитнення ввезених в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією, який повністю не задовольняє власників авто.

«Влада не створила умов, щоб громадяни мали змогу купувати нові авто, будує перепони для того, щоб позбавити своїх громадян можливість купувати доступний вживаний автотранспорт. Але з іншого боку – вживані авто з Європи на українських дорогах є передовсім небезпекою для інших учасників дорожнього руху, а тому навести лад тут було вкрай необхідно», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Головний «батьківщинівець» Львівщини розповів, що варто запроваджувати нормальні і реальні ринкові умови для розмитнення автомобілів.

«Україна не може стати відстійником для старих авто, які не відповідають екологічним та іншим безпековим нормам. А перекриття доріг – це крайня міра. Вважаю, що за нинішній безлад на дорогах країни мають понести відповідальність не ті люди, які їх перекривали, а передовсім влада, яка змусила українців вдаватися до таких радикальних кроків», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Comments

comments