Мера Дублян вдруге за рік оштрафували

Мер Дублян не ліквідував несанціоноване сміттєзалище, яке екологи виявили на території міста у жовтні цього року.

Про це з посиланням на прес-службу Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області повідомили Варіанти.

Ще 10 жовтня екоінспектори провели перевірку на території Дублянської міської ради Жовківського району та виявили несанкціоноване сміттєзвалище. Тоді ж інспектори видали припис міському голові Дублян Василю Поповичу про ліквідацію цього звалища.

Під час повторної перевірки міста у листопаді екологи виявили, що сміття так й не було прибране, а їх власників не встановили.

Відтак, Держекоінспекція притягнула до адміністративної відповідальності міського голову Дублян і оштрафувала на 714 грн, а також повторно скерувала листи у Жовківську райдержадміністрацію та Дублянську міську раду для визначення кількості, складу, властивостей, вартості відходів, ступінь небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини, вжиття заходів для визначення власника відходів та вирішення питання про подальше поводження з відходами.

Нагадаємо, у квітні голову Дублянської міськради притягнули до відповідальності через сміттєзвалище на міському кладовищі.

Comments

comments