З 11 серпня розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  розпочнеться з 18.00 год, 11 серпня.

Про це повідомили у Жовківському лісгоспі.

Сезон триватиме 24 листопада включно. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок і т.д.

Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.  День відкриття полювання не випадково припадає на  початок серпня, це –  час  – коли уже молоді особини добре літають. Адже полювати на молоду качку, яка ще не літає,  вважається у мисливському середовищі ганебним.

Сезон полювання розпочинається Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» за №1478-111 від 22 лютого 2000р. по ДП «Жовківський лісгосп» видано наказ №99 від 30 квітня 2018 року «Про проведення полювання в мисливському сезоні 2018/2019 років на території мисливських угідь ДП «Жовківський лісгосп».

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: качок-3шт.,голубів – 10шт, лисок – 5шт, перепілок – 10шт, куликів – 10шт.

До слова, від 1 серпня у мисливських угіддях ДП «Жовківський лісгосп» стартував сезон індивідуального полювання на самців кабана, що триватиме до 31 січня 2019 року включно.

Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід. Щорічну контрольну картку для мешканців Львівщини можна замінити у приміщенні Львівського ОУЛМГ (м.Львів, вул.Яворницького, 8Б) а відстрільну картку на полювання в угіддях ДП «Жовківський лісгосп» можна придбати у конторі лісгоспу (м.Жовква, вул.Лісна, 3)

Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

ДП «Жовківський лісгосп» бажає усім мисливцям приємного полювання, і, як традиційно бажають у мисливському середовищі: «Ні пуху Вам, ні шерсті!»

 

 

 

 

Comments

comments