У Жовкві відбулись Дні сталої енергії

У рамках відзначення Днів сталої енергії, які у Жовкві відбуваються у червні, у Жовківському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День енергозбереження. При літньому таборі «Веселий вулик» команда проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється» провела заходи на тему енергозбереження.
Так, для дітей літнього табору ЦДЮТ, комунікаційний менеджер проекту провів урок на тему «Енергозбереження». Дітям розповіли про місце електроенергії у житті людини. Також школярі дізнались про те, чому важливо економно використовувати як електроенергію, так і природні ресурси.
Окрему увагу було приділено забрудненню навколишнього середовища. Діти розповіли, як можна зберегти природу, загалом, і економно використовувати електроенергії, зокрема. Так, усі вони знали, що необхідно вимикати за собою світло, замінити звичайні електролампочки на LED. Також їм було презентовано й інші способи збереження електроенергії, які може використовувати кожен. Зокрема, хлопчики й дівчатка дізнались, що не можна розміщувати холодильник поруч із плитою споживання чи батареї, про те, що необхідно вимикати праску на кілька хвилин раніше, ніж закінчувати прасувати, важливість повного завантаження пральної машини для уникнення перевитрат електроенергії, чистку чайника від накипу для зменшення електроспоживання тощо.
Також діти дізнались про альтернативні способи отримання енергії: від сонця, від вітру, від рослин, від води.

Comments

comments