“Минулоріч заробітчани переказали на Львівщину 950 млн доларів”

Минулого року заробітчани переказали на Львівщину майже 950 млн доларів. З одного боку це дуже велика кількість, але з іншого – сумна, бо це роз’єднані сім’ї.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Львівської парторганізації ВО «Батьківщина», генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк.

Політик, коментуючи заяви Національного банку України про те, що статки населення України зростають, зауважив, що швидше за все у цій заяві йдеться про керівників Нацбанку, або «Нафтогазу», які виділяють собі високі премії.

«Наприклад, на Львівщині люди гостро відчувають те, що зросли ціни на житлово-комунальні послуги та продукти. Населення відчуває і те, що мінімальна заробітна плата зростає, а прожитковий мінімум далеко її не наздоганяє. Адже мінімальна зарплата у нас більше 3 700 гривень, а прожитковий мінімум – 1 700 гривень. Мабуть, Нацбанк назвав населенням своє керівництво, або керівництво «Нафтогазу», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Голова львівської обласної організації ВО «Батьківщина» додав, що для того, аби прожити, звичайні українці нині витрачають усі свої заощадження.

«Минулого року саме заробітчани перерахували на Львівщину майже 950 мільйонів доларів. Це інвестиції в область. Зазвичай кошти заробітчан ідуть на навчання дітей, одяг та їжу. Лише 30% цих грошей йде на придбання житла та інших об’єктів нерухомості. Тому люди навіть не можуть щось собі заощадити. На жаль, саме такою є реальна картина»,– підсумував Михайло Цимбалюк.

Comments

comments