Президент посмертно нагородив загиблого равчанина

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про нагородження загиблого в АТО на Сході України равчанина.

Володимира Збишка посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі». Про це йдеться в Указі Президента України №270//2015 від 15 травня цього року.

Додамо, орден Богдана Хмельницького – державна нагорода України, призначена  для нагородження громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. Він має три ступеня. Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, та інші особи за бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь.

Нагадаємо, Володимир Збишко загинув 21 січня 2015 року у Луганській області неподалік 31 блокпоста, намагаючись евакуювати тіла загиблих товаришів.
25 січня загиблого равчанина поховали на міському цвинтарі у Раві-Руській біля могил загиблим воякам Української Галицької Армії.
25 травня на будівлі школи №1 у Раві-Руській встановили меморіальну дошку, присвячену Володимирові Збишку.

Тарас Левко, газета “Прикордоння” №7 (66) від 27 червня 2015 року

Comments

comments