“Жовква сьогодні є зразком того, як потрібно реалізовувати проекти з енергоефективності”

У Жовкві відбувся інформаційний семінар, на якому було представлено поточні результати впровадження проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється», який фінансує Європейський Союз у рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Участь у семінарі взяли працівники дитсадків міста, батьки вихованців, команда проекту, депутати міської ради, жовківчани. 

Перед гостями виступають міський голова, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, технічний експерт, представники команди проекту, директор дошкільного навчального закладу №2 “Калинонька”.

Міський голова Жовкви Петро Вихопень привітав учасників семінару та розповів історію впровадження енергозберігаючих технологій у місті та презентував досвід міста у пошуку фінансування на реалізацію заходів з енергозбереження.

– Нашим завдання є відмовитися від газу і перейти на альтернативні джерела опалювання, – зазначив Петро Вихопень.

Керівник департаменту ПЕК Львівської ОДА Михайло Мельник розповів про стан реалізації проектів з енергоефективностів області, політику ОДА у цьому напрямкові.

– Жовква сьогодні є зразком того, як потрібно реалізовувати проекти з енергоефективності, – зазначив Михайло Мельник.

Представники команди проекту розповіли про свої напрямки роботи – енергомоніторинг, роль проекту у житті міста, комунікацію як важливий аспекь реалізації проекту. Завідувачі дошкільних навчальних закладів №1 та №2 поділились враженням та розповіли про зміни, які відбулись у роботі дитсадків, після впровадження там проектів з енергоефективності.

Comments

comments