Депутати не затвердили нових членів виконавчого комітету

Поділитись

Міські депутати не підтримали пропозицію в.о. міського голови та секретаря міської ради Миколи Зінька щодо включення нових членів до складу виконавчого комітету Рава-Руської міської ради.

Так, на першому засіданні 47 сесії, яке відбулося 22 травня, голосів депутатів не вистачило, аби затвердити кандидатури Стефанії Шабат та Марти Никифорук. 11 депутатів проголосувало «за», 5 – «проти» та 2 – «утримались» під час включення до складу виконкому першої, а 15 – «за» та 4 – «утримались» під час голосування за кандидатуру другої з найменшої необхідної кількості 16 голосів.

Додамо, Стефанія Шабат є членом філії «Союзу Українок» у Раві-Руській та родичкою депутата Ореста Шабата, а Марта Никифорук – працівником Рава-Руського лісгоспу та сестрою депутата Рава-Руської міської ради Василя Кожушка.

Причин, через які депутати не проголосували «за» згаданих осіб у члени виконкому, вони не назвали. Можливо, це пояснюється тим, що не всім обранцям відома, до прикладу, кандидатура Марти Никифорук, про що на засіданні сесії натякнув один з депутатів, а самих кандидатів у члени виконкому під час розгляду відповідного питання у сесійній залі не було. 

Або ж вплинути на перебіг голосування, скажімо, за Стефанію Шабат міг виступ останньої на цій же сесії під час розгляду попереднього питання про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Драгоманова, коли між нею та деякими депутатами виникла сварка. 

Під час розгляду питання про внесення змін у склад виконавчого комітету депутати міської ради ухвалили рішення про виведення зі складу Степана Бориса (колишнього секретаря міської ради, не може бути і депутатом, і членом виконкому) та члена виконкому Наталію Нестерак (очевидно, за її згодою та неможливістю бути на засіданнях, так як востаннє на них вона перебувала ще у 2011 році,), а також про включення до складу нового секретаря міської ради Миколи Зінька.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №7 (66) від 27 червня 2015 року

 

Comments

comments