Депутати не затвердили нових членів виконавчого комітету

Міські депутати не підтримали пропозицію в.о. міського голови та секретаря міської ради Миколи Зінька щодо включення нових членів до складу виконавчого комітету Рава-Руської міської ради.

Так, на першому засіданні 47 сесії, яке відбулося 22 травня, голосів депутатів не вистачило, аби затвердити кандидатури Стефанії Шабат та Марти Никифорук. 11 депутатів проголосувало «за», 5 – «проти» та 2 – «утримались» під час включення до складу виконкому першої, а 15 – «за» та 4 – «утримались» під час голосування за кандидатуру другої з найменшої необхідної кількості 16 голосів.

Додамо, Стефанія Шабат є членом філії «Союзу Українок» у Раві-Руській та родичкою депутата Ореста Шабата, а Марта Никифорук – працівником Рава-Руського лісгоспу та сестрою депутата Рава-Руської міської ради Василя Кожушка.

Причин, через які депутати не проголосували «за» згаданих осіб у члени виконкому, вони не назвали. Можливо, це пояснюється тим, що не всім обранцям відома, до прикладу, кандидатура Марти Никифорук, про що на засіданні сесії натякнув один з депутатів, а самих кандидатів у члени виконкому під час розгляду відповідного питання у сесійній залі не було. 

Або ж вплинути на перебіг голосування, скажімо, за Стефанію Шабат міг виступ останньої на цій же сесії під час розгляду попереднього питання про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Драгоманова, коли між нею та деякими депутатами виникла сварка. 

Під час розгляду питання про внесення змін у склад виконавчого комітету депутати міської ради ухвалили рішення про виведення зі складу Степана Бориса (колишнього секретаря міської ради, не може бути і депутатом, і членом виконкому) та члена виконкому Наталію Нестерак (очевидно, за її згодою та неможливістю бути на засіданнях, так як востаннє на них вона перебувала ще у 2011 році,), а також про включення до складу нового секретаря міської ради Миколи Зінька.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №7 (66) від 27 червня 2015 року

 

Comments

comments