Парасюк голосував за скандальний закон

“За” скандальний закон 1558-1 Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті проголосував також і народний депутат України Володимир Парасюк, обраний від Жовківського та Яворівського району.

Про це йдеться у повідомленні IA ZIK.

Окрім Парасюка, підтримали прийняття закону депутати від Львівщини: Андрій Антонищак, Тарас Батенко, Андрій Кіт, Олег Мусій, Богдан Дубневич, Ярослав Дубневич, Оксана Юринець, Дмитро Добродомов (Блок Петра Порошенка); Микола Кадикало, Ігор Васюник, Михайло Хміль (Народний фронт); Володимир Парасюк (позафракційний); Олег Березюк та Ірина Подоляк (Самопоміч); Юрій Шухевич (Радикальна партія Ляшка).

Володимир Парасюк був одним із перших парламентарів, які підтримали реструктуризацію, і написав радісний пост на facebook. 

Однак після негативних коментарів українців дещо пом’якшив свій тон і закликав з розумінням поставитись до проблем інших людей. “Всі думають про власну шкуру. І мене соромно за тих, хто критикує цей закон”, – наводить слова нардепа видання “Комсомольська правда в Україні”.

У повідомленні видання йдеться про те, що реакція підписників на слова Парасюка “цілком зрозуміла”. “Комсомольська правда” зазначає, що він (Парасюк) один з тих, хто прийшов до влади, завдячуючи народу, а тут взяв і проголосував за те, щоб більшості українців довелось платитить за чужі кредити з власної кишені. Видання додає, що незабаром Парасюк видалив раніше написане у facebook і написав новий пост, в якому визнав, що зробив неправильний вибір.

У іншому повідомленні IA ZIK йдеться про те, що “коментуючи і голосуючи за прийняття скандального закону про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті (1558-1), нардеп від Львівщини Володимир Парасюк показав свою економічну безграмотність”. Інтернет-видання наводиться допис Каті Соколової (фінансового аналітика, як вказано на її сторінці у facebook).

«Герой тижня – однозначно депутат Парасюк, який відкриває нам істину про те, що «валютні кредити – це відповідальність комерційних банків і навантаження падають лише на них. І нема чого їх жаліти».

При цьому пан депутат, який є другим по країні за кількістю отриманих голосів на своєму мажоритарному окрузі запевняє нас, що банківська система і комерційні банки – це абсолютно не пов’язані один з одним речі, більше того – натякає на те, що Приват, мабуть – теж зовсім некомерційний банк, адже інакше і на його долю випаде відчутна кількість проблем», – зазначає журналістка.

Вінцем цієї заяви, зазначає К.Соколова, є те, що «депутат Парасюк є рятівником життів валютних позичальників, яких буквально особисто витягнув з петлі цим законопроектом. В петлю їх засунув, звичайно, кривавий Національний Банк під керівництвом українського Президента».

«Наступного разу, коли будете голосувати за «того симпатичного хлопця, бо він же патріот, а патріоти в Раді потрібні» – хоча б поцікавтеся, чи є у патріота елементарна вища освіта.

Ну, або живіть від дефолту до банкрутства. Тут вже як кому більше подобається», – додає К.Соколова.

Герой недели – однозначно депутат Парасюк, который открывает нам истину о том, что "валютні кредити – це відповідальніст…

Posted by Катя Соколова on 2 липня 2015 р.

 

Фото: ua.golos.ua

 

 

Comments

comments