Мобільний 4G інтернет запустили у Раві-Руській

У Раві-Руській стала доступна послуга мобільного інтернету 4G. Першою тут його запровадила компанія “Київстар”.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Окрім Рави-Руської, 4G від “Київстару” з’явився також у  Києві, а також в таких містах як: Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Тернопіль, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, на курортах та в пунктах перетину кордонів: Затока, Кароліно-Бугаз, Кирилівка, Ясіня, Поляниця, Чоп, Старовойтове, Краківець, Устилуг, Шегині.

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Скористатися послугами в 4G-мережі можуть всі клієнти оператора, чиї SIM-карта і смартфон підтримують цю технологію. Це можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфону; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно – деталі за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_4g. Також, компанія пропонує великий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/.

У 20 населених пунктах встановлено більше 500 додаткових базових станцій для роботи в діапазоні 2600 МГц. Місця для їх розміщення були вибрані, виходячи зі ступеня завантаженості 3G-мережі. Оскільки частоти діапазону 2600 МГц мають невеликий радіус дії, покриття буде не суцільним.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет четвертого покоління з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазоні 2600 МГц – до 300 Мбіт/с, а після запуску 4G в діапазонах 2600 + 1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Comments

comments