“До Рави-Руської можуть приєднати 37 сіл, а Жовківський район – до Львова або Червонограда”, – вийшов №7 (66) газети “Прикордоння”

27 червня вийшов черговий номер інформаційно-анатіличної газети Рави-Руської “Прикордоння”. Головною темою №7 (66) стала децентралізація та об’єднання громад. Читачі мають змогу дізнатися про те, що до Рави-Руської можуть приєднати 37 сіл, а Жовківський район – до Львова або Червонограда. У матеріалі розглянуто варіанти об’єднання територіальних громад у Жовківському району та розказано про те, що воно не може бути добровільним. Крім того, Жовківський район як окрема адміністративна одиниця на Львівщині може зникнути.

Чому депутати не затвердили нових членів виконкому, яким громадянам вперше за півроку виділили земельні ділянки у Раві-Руській і чому депутати міської ради не хочуть затверджувати документації тим, які отримали їх раніше, – також у “свіжому” номері “Прикордоння”,

Равчани продовжують допомогати українським бійцям в зоні АТО. На цей раз у “Прикордонні” розповіли про автобіль “Газель”, який відправили з Рави-Руської в АТО, благодійний концерт за участю трьохрічних равчан, які, зокрема, зібрали майже 6 тис. грн. для підтримки равчан у зоні бойових дій та про нагороду, якою Президент України посмертно нагородив загиблого на війні равчанина Володимира Збишка.

У №7 (66) газети “Прикордоння” читачі дізнаються про те, як вдалося зберегти найдавнішу аптеку у Раві-Руській і про створення комунальної аптеки-музею, про восьмирічного равчанина, який здобув друге місце у конкурсі релігійної пісні, та про перемогу гурту “Равське Ретро” на престижному фестивалі у Польщі.

Героїнею рубрики “Сусідонька” цього разу стала равчанка-довгожителька, 97-річна колишня вчитель математики Аліса Кравченко.

Доктор філософії, краєзнавець Ярослав Серкіз підготував чергову розповідь про видатних людей, чиє життя і доля пов’язані з Равою-Руською. Цього разу читачі дізнаються про всесвітньо відомого композитора та диригента Володимира Божика, який народився у Раві-Руській.

У спортивній рубриці – репортажі з останньох трьох матчів футбольної команди “Локомотив” з Рави-Руської у другій лізі чемпіонату Львівської області.

Про це та інше читачі матимуть змогу дізнатися зі шпальт №7 (66) газети “Прикордоння” від 27 червня, яку можна знайти у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” та на Малому ринку Рави-Руської.

 

 

 

Comments

comments