Кордон готуються перекрити втретє. Цього разу на цілий день

Чергове блокування доступу до прикордонних пунктів на Львівщині, яке мешканці прикордонних районів анонсували на понеділок, 22 січня, перенесли на суботу, 27 січня. Як заявляють організатори, цього разу вони мають намір на цілий день перекрити дороги до головних пунктів перетину кордону.

Про це повідомило ZAXID.net.

Чергова попереджувальна акція з перекриття доріг до пунктів пропуску «Шегині – Медика»,«Краковець – Корчова» та «Рава-Руська – Гребенне» запланована на суботу, 27 січня, повідомив ZAXID.NET один з організаторів перекриття пунктів пропуску Володимир Васьків.

«Свою третю попереджувальну акцію ми спочатку анонсували на понеділок, 22 січня, але відмовились від неї, оскільки зараз сесія Верховної Ради закрита, а чергове засідання відбудеться лише 6 лютого. Ми з іншими протестувальниками радились і вирішили наступну акцію провести трохи ближче до того, щоб її не забули, тож перенесли її на 27 січня, – сказав Володимир Васьків. – Ця акція, як і дві попередні, буде попереджувальна, але триватиме вона вже не годину-дві, а цілий день, починаючи з 11:00».

Нагадаємо, що мешканці прикордоння уже двічі протягом січня блокували дороги до пунктів пропуску, протестуючи проти зміни правил ввезення товарів в Україну, що почали діяти з початку року. Суть цих змін полягає в унеможливленні «човникового бізнесу», який став основним джерелом доходів для мешканців прикордонних районів.

Фото volynnews.com

Comments

comments