Парасюк заручається підтримкою людей Януковича?

Під час скандального «представлення» побратима народного депутата України Володимира Парасюка Олександра Гостіщева на посаді голови Жовківського районного відділення міліції на трибуні Жовківської районної ради свою підтримку першим двом висловив районний депутат, екс-регіонал Володимир Волошин.

– Давайте згадайте Майдан, коли ваші сьогоднішні лідери Тягнибок, Яценюк їздили узгоджувати в Межигір’я, Порошенко з Кличком їздили в Австрію узгоджувати. А в цей час оцей хлопець Парасюк вийшов на трибуну і сказав – «Не будем узгоджувати», – заявив на сесії Жовківської районної ради 14 травня Володимир Волошин.

Нагадаємо, свого часу Володимир Волошин був головою Жовківської районної організації Партії регіонів, а після того, як Віктора Януковича обрали Президентом України його було призначено на посаду голови Жовківської районної державної адміністрації.

Також у 2010 році Володимир Волошин став депутатом Жовківської районної ради від Партії регіонів.

У червні 2011 року Володимира Волошина було затримано на хабарі. Як тоді повідомлялося, його затримали в робочому кабінеті після одержання ним від посередника – радника голови РДА хабара у розмірі 2500 доларів США. Волошина позбавили волі на п’ять років. У нього також конфіскували все майно та заборонили обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування подальші три роки. Суд також позбавив Волошина 6-го рангу державного службовця. 

Згодом, як стало відомо зі слів Володимира Волошина, він відсидів у в’язниці 2,5 роки. На сьогодні Волошин – депутат Жовківської районної ради.

Додамо, нещодавно депутат Львівської обласної ради Іван Стецькович заявив, що Парасюк захищає чоловіка, який “свого часу активно працював на Партію регіонів” і “через нього йшло фальшування виборів на користь ПР у 2012 році”.

 

Comments

comments