Рава-руські прикордонники виявили близько 3 тис. контрабандних сигарет, схованих у газових балонах та паливних баках

У результаті реалізації інформації оперативних співробітників Держприкордонслужби прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці сьогодні виявили контрабандні сигарети, які перевозили в газових балонах.

Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Куриво спробував незаконно перемістити громадянин України. Він слідував в Польщу через пункт пропуску «Рава-Руська» автомобілем «Фіат», обравши для перетину кордону смугу руху «зелений коридор».

У ході ініційованої прикордонниками перевірки сигарети було знайдено в 4 газових балонах, які були прикріплені до днища автомобіля. В такий спосіб водій 1994 року народження спробував перемістити 2606 пачок сигарет різних марок без акцизних марок.

Дістатися до тютюнових виробів вдалося лише після демонтажу газових балонів.

Наразі окрім контрабандних сигарет чоловік втратив і свою автівку, як засіб незаконного переміщення товару. Вартість знахідки та транспортного засобу встановлюється.

В цьому ж пункті пропуску прикордонники вчора знайшли ще два тютюнові сховки. Їх наші співвітчизники облаштували в паливних баках своїх автівок «Форд» польської реєстрації. Обидва чоловіки везли по 200 пачок сигарет, які були вилучені разом з транспортними засобами.
 

Comments

comments