Сьогодні відбудеться друге засідання 43 сесії Рава-Руської міської ради

Сьогодні, 17 лютого, о 15.00 год розпочнеться друге засідання Рава-Руської міської ради шостого демократичного скликання.

Про це повідомляє офіційний сайт Рава-Руської міської ради.

Так, серед питань проекту денного другого засідання, буде затвердження програми соціального захисту населення та програми розвитку місцевого самоврядування у місті на 2015 рік.

Крім того, депутати розглядатимуть питання щодо встановлення  міському голові міста Рава-Руська премії, надбавки за високі досягнення у праці, щомісячної надбавки за стаж державної служби, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення.

Серед інших питань, які будуть винесені на затвердження у порядок денний, встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2015 рік, встановлення ставок земельного податку  на  території  Рава-Руської  міської ради, скасування рішення Рава-Руської міської ради від 23травня 2014р. «Про внесення змін до детального плану території  кварталу індивідуальної житлової забудови по вул.Лісна в м.Рава-Руська», приведення у відповідність Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Рава-Руська, а також укладення договору  про спортивну  співпрацю з ТзОВ «КПФ Карпати» на 2015/2016рр.

Наживо спостерігати за перебігом засідання сесії можна на сайті Рава-Руської міської ради.

Comments

comments