На дорозі Львів – Рава-Руська запрацює пересувний ваговий комплекс

З березня на дорогах Львівської області запрацюють три нових пересувних габаритно-вагових комплекси (ГВК).

Про це повідомила прес-служба Жовківської РДА з посиланням на в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романа Кокотайла.

“Мобільні” комплекси дозволять ефективніше контролювати рух великовагових транспортних засобів: виявляти та штрафувати вантажівки, котрі їздять перевантаженими та порушують встановлені обмеження, руйнуючи автомобільні траси.

Заплановано, що на дорогах області нові пересувні ГВК працюватимуть вже з 7 березня. У першу чергу, йдеться про дороги із найбільшою інтенсивністю руху. Це автошляхи державного значення Київ-Чоп, Львів-Рава-Руська, Львів-Тернопіль, Львів-Радехів-Луцьк та інші. “Місця дислокації “мобільних” ваг постійно змінюватимуться. Таким чином це не дасть можливості перевізникам обмінюватися інформацією і планувати маршрути в обхід вагових комплексів”, – наголошує Роман Кокотайло.

Нагадаємо, що для придбання трьох вагових комплексівз обласного бюджету у 2016-мувиділили 500 тисяч гривень. У 2017-му робота із облаштування місць здійснення габаритно-вагового контролю продовжуватиметься.

Comments

comments