Рава-руські митники конфіскували автомобіль, вартістю понад півмільйона гривень

У пункті пропуску “Рава-Руська” митники  конфіскували вантажівку.

Про це йдеться в інформації ДФС у Львівській області.

12 лютого з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску «Рава-Руська» заїхав транспортний засіб «DAF FT» з напівпричепом під керуванням громадянина України. До митного контролю на транспортний засіб, що переміщувався як товар, водій подав документи згідно з якими на адресу покупця у м. Київ з Республіки Польщі переміщував сідельний тягач 2011 року випуску, вартістю 8000 EUR.

Під час митного контролю автомобіля було виявлено інші документи, згідно з якими вартість автомобіля – 18500 EUR. Під час усного опитування водій підтвердив їх справжність. 

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного органу як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві дані щодо вартості товару.

За ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил. Сідельний тягач DAF, 2011 року випуску, вартістю 534562,74 грн. вилучено. Справу скерують до суду.

Comments

comments