Наречені у Раві-Руській одружуватимуться «по-новому»

У Народному домі Рави-Руської планують відкрити зал урочистих подій, де наречені зможуть укладати шлюб.

Найближчим часом у одній з кімнат Народного дому на другому поверсі розпочнуться ремонтні роботи. Саме там колись вже існував зал урочистих подій. Однак, як стало відомо «Прикордонню», востаннє шлюб там було укладено близько 15 років тому.

– Наприкінці 90-х – початку 2000 років тенденція урочисто укладати державний шлюб поступово відійшла на другий план, поступившись урочистістю шлюбу церковному, – розповіла секретар виконкому Рава-Руської міської ради Людмила Домарецька. – Крім того, стали популярними виїзні церемонії, переважно у ресторанах перед святкуванням весіль.

З того часу зал урочистих подій у Народному домі не працював, а розписувались наречені у приміщенні Рава-Руської міської ради. В останні 5 років тут навіть облаштували спеціальну кімнату урочистих подій.

Тепер мода на урочисте укладання державного шлюбу знову повернулась поруч із традиційним церковним шлюбом, церемонії яких переважна більшість наречених проводять у різні дні.

Крім того, апарат Рава-Руської міської ради гостро відчуває необхідність у додаткових приміщеннях. Тому, провівши ремонт залу урочистих подій у Народному домі, у Рава-Руській міській раді вдасться вивільнити один кабінет, у якому зможуть надалі працювати спеціалісти її апарату.

Ремонтні роботи планують закінчити до кінця цього року. Кошти на їх проведення виділено з бюджету Рава-Руської міської ради у сумі 100 тис. грн., які перерахують на рахунок районного відділу культури, де вже і будуть шукати виконавця робіт.

Василь Волокуша, газета “Прикордоння” №6 (78) від 21 вересня 2016 року

Comments

comments