Поки на Сході йде війна і гинуть люди, у Раві радіють та на Новий рік запускають феєрерки

Незважаючи на заборону використовувати піротехнічні засоби на території Рави-Руської під час новорічних та рідвяних свят, її було проігноровано.

Так, нагадаємо, міський голова Рави-Руської Ірина Верещук видала розпорядження, відповідно до якого під час Новорічних та Різдвяних свят на території міста заборонено використовувати піротехнічні засоби. Заборона на використання салютів, феєрверків, петард тощо стосується як розважальних закладів (кафе, бари, ресторани), так і мешканців міста. Окрему увагу на обов’язковість дотримання розпорядження звернуто власників нічних клубів “Да Вінчі” та “Мегафон”.

Прийняття такого рішення зумовлено високою загрозою вчинення терористичних актів. Крім того, було наголошено про недоречність гучних святкувань у зв’язку з війною на Сході України, в якій ледь не щодня гинуть люди.

Однак, попри це, на всій території міста і задовго до настання Нового року, і під час, було чути як вибухають петарди і помітними були запуски феєрверків. 

– Це нечувано – радіти, коли у людей така біда. Чому вони тішаться? Що їх в армію не забрали чи що змогли її уникнути? – обурюються деякі равчани.

 

 

Comments

comments