Оголошено конкурс на офіцера Рава-Руської громади

24 жовтня, у Головному управління Національної поліції у Львівській області стартував конкурс на заміщення 9 посад поліцейських офіцерів громади, які будуть обслуговувати територію Яворівської, Новояворівської, Івано-Франківської, Рава-Руської, Оброшинської та Белзької територіальних громад.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.

Участі у конкурсі може взяти діючий працівник поліції з вищою освітою, водійським посвідченням категорії «В» та стажем водіння, а також досвідом роботи в поліції не менше півтора року.

Кандидати пройдуть два етапи відбору. На першому етапі за допомогою тестування оцінюватимуться їх загальні навички, рівень логічного й аналітичного мислення, інтегративність і знання законодавства. На другому – спеціальна комісія з представників Нацполіції та територіальної громади проведе з кандидатами особисті інтерв’ю.

Поліцейський офіцер громади пройде спеціальний підготовчий курс терміном 2,5 місяці, отримає службовий транспорт та повне матеріально-технічне забезпечення.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті НПУ https://otg-officer.police.gov.ua/ до 6 листопада 2022 року.

У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном 0934429885.

Нагадаємо, меморандум про запровадження офіцера громади у Раві-Руській було підписано у серпні.

Долучайтесь до нас у Telegram https://t.me/prykordonnya_info

Comments

comments