У Народному домі зміниться директор?

Відділ культури і туризму Жовківської районної державної адміністрації оголосив конкурс на посаду керівників закладів культури Жовківського району.

Серед закладів культури, у яких оголошено конкурс на посаду директора, і Народний дім Рави-Руської. Окрім нього, аналогічні конкурси оголошено і для керівників народних домів Жовкви, Дублян, а також Жовківської центральної бібліотечної системи.

– Відповідно до законодавства, існує вимога про необхідність проведення такого конкурсу, – розповіла керівник відділу культури Жовківської РДА Галина Фесюк. – Зараз ми оголосили про те, що такий конкурс буде проведено. Тобто зробили попередження керівникам закладів культури. Через місяць після цього ми оголосимо і сам конкурс.

За словами Галини Фесюк, звільнення директорів народних домів відбудеться не скоріше ніж через два місяці від початку оголошення про згадане попередження. Тобто, не раніше кінця вересня цього року.

Заяви та документи для участі у конкурсі на посаду керівників народних домів приймались з 25 липня до 23 серпня.

Чи будуть новими директорами ті керівники, які зараз очолюють заклади культури, у відділі культури не знають, адже подавати заяви може будь-хто, хто відповідає критеріям відбору. Крім того, рішення ухвалюватиме спеціальна комісія. 

У той же час для чого проводити такий конкурс зараз, враховуючи те, що у найближчий час відбуватиметься об’єднання громад і останні отримають більше повноважень, працівники культури не розуміють.

Додамо, зараз директором рава-руського Народного дому є Микола Обухов, який займає її з 2005 року.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №5 (77)

P.S. Як стало відомо, заявку для участі у конкурсі на посаду керівника Народного дому Рави-Руської подав лише один претендент – чинний керівник Микола Обухов.

Comments

comments