Лісгосп у Раві-Руській – серед лідерів за кількістю оновленої техніки

З пожвавленням ринку деревини в 2021 році, у державних лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ з’явилась можливість здійснити закупівлі лісозаготівельної і лісогосподарської техніки, мотоінструменту та обладнання, які вже давно потребують оновлення.

За власні кошти підприємств та в лізинг закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 54,8 млн. грн. Це найбільша сума закупівель за останніх 20 років.

Лісгоспи області придбали 16 нових тракторів, в тому числі Беларус 892.2 -6 одиниць, Беларус 1025 – 5 одиниць, Беларус 1221 -3, Беларус 1523 -1 загальною вартістю 9,0 млн. грн, два форвардери Амкодор 2662-01 загальною вартістю 11,7 млн. грн (Бродівське ЛГ, Рава-Руське ЛГ), 28 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу на суму 14,0 млн. грн., один новий гусеничний екскаватор марки JCB JS160NLC вартістю 3,5 млн. грн. (Славське ЛГ), 2 вантажних автомобілі на суму 1,4 млн. грн.( Сколівське ЛГ) , два нових лісовозних тракторних причепи з гідроманіпуляторами: Біндербергер (Жовківське ЛГ) та Веймер (Радехівське ЛМГ).

Також придбано 5 нових гідроманіпуляторів та чотири трелювальні лебідки Максвальд А 501S і Тайфун EGV-65. Традиційно оновлюється мотоінструмент для лісозаготівельних робіт та догляду за лісом. З початку року лісогосподарськими підприємствами закуплено 87 нових бензопил і 56 кущорізів на суму 2.0 млн. грн.

Серед підприємств, які найбільше витратили коштів на оновлення основних засобів ДП «Рава-Руське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Славське ЛГ», – повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

Comments

comments