У школі-інтернаті відкриють… дитячий садок!

У Рава-Руській школі-інтернаті незабаром відкриють невеликий дитячий садок для дітей, віком від 5 років.

Мова йде про одну дошкільну групу, розраховану на 25 дітей. У Раві-Руській, зокрема, і в Жовківському районі, загалом, це буде перша дошкільна група компенсуючого типу. Це означає, що у ній зможуть перебувати діти з вадами розвитку.

– У нашому районі жоден дитячий садок на сьогодні не готовий приймати дітей з вадами розвитку, – розповів директор Рава-Руської школи-інтернату Андрій Солтис. – Наша школа тут стане першою.

Для дошкільної групи у школі-інтернаті облаштовують дві кімнати у навчальному корпусі №3. Зокрема, одна з них – це спальня, інша – ігрова кімната, а також великий коридор. Ремонтні роботи тут перебувають на завершальному етапі. У «дитячому садку» повністю замінили вікна та двері на металопластикові, паркет та теплотрасу. У найближчі дні також буде завершено ремонт та облаштування вбиральні. Також дирекція школи займається закупівлею меблів.

– Ремонтні роботи ми робити за рахунок власних коштів, які нам вдалося зекономити у минулому році, – зазначив Андрій Солтис. – Зокрема, близько 400 тис. грн. ми витратили на сам ремонт, ще 100 тис. грн. плануємо витратити на закупівлю меблів та іграшок.

Створення дошкільної групи у школі-інтернаті передбачає зміни її статуту і назви. З нового навчального року вона називатиметься «Рава-Руська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст.». Також школа стане навчальним закладом з поглибленим вивченням предметів філологічного типу.

У школі-інтернаті сподіваються, що дошкільна група розпочне роботу вже з 1 вересня, однак виникла проблема з її фінансуванням.

– Раніше ми сподівалися, що зможемо фінансувати дошкільну групу з бюджету школи, однак дошкільні навчальні заклади можуть утримуватися лише з районного бюджету.

Ми прагнемо, аби дошкільна група запрацювала вже з початку нового навчального року, проте наразі нам гарантують, що воно буде з 1 жовтня. Тож як буде у підсумку – побачимо, – розповів Андрій Ярославович.

Як додав директор школи-інтернату, аби дошкільна група запрацювала, необхідно близько 150 – 200 тис. грн. до кінця цього року – це і заробітна плата для вихователів, і харчування для дітей.

Тарас Левко, №5 (77) газети “Прикордоння”

P.S. Як стало відомо “Прикордонню”, дошкільна навчальна група у школі-інтернаті запрацює не раніше середини вересня.

Comments

comments