Рава-Руська втретє поспіль не відзначатиме День міста

У 2016 році у Раві-Руській знову не відзначатимуть День міста. Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Рава-Руської міської ради 31 серпня.

Причиною такого рішення стало “побажання громади не проводити День міста”, оскільки 11 вересня (саме на цей випадало святкування, – Авт.) “строгий піст”.

Крім того, в ухваленні рішення члени виконавчого комітету також взяли до уваги “складну суспільно-політичну ситуацію у державі”, – йдеться у рішенні виконавчого комітету.

Також члени виконкому звертатимуться до депутатів міської ради з пропозицією перенести святкування Дня міста на весняний або літній періоди.

Додамо, що через “складну суспільно-політичну ситуацію у державі” святкування Дня міста у Раві-Руській не проводилося у 2014 та 2015 роках. У минулому році місто повинно було відзначати ювілей – 560 років.

У той же час, у селах неподалік Рави-Руської подібні святкування цьогоріч відбулися. Зокрема, на початку серпня День села відбувся у Волиці, а наприкінці вересня подібне заплановано у Гійче.

 

Comments

comments